Dünyaya Açılan Yol Kumtaş Lojistik Dış Tic.A.Ş.

Sadece kendine değil müşterilerine de değer katan firmayız.

Biz Kumtaş Lojistik Dış Tic.A.Ş olarak;

Uluslararası taşımacılık ve lojistik hizmetlerinde, dünya standartlarında kaliteli, yenilikçi, güvenilir, çevreye saygılı hizmet anlayışı ile kalite yönetim sistemimizi müşteri istekleri doğrultusunda planlayarak gerekli şartların temini, hizmetin oluşturulması, pazarlanması ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm aşamalarda sistematik bir yapı amaçlayarak hizmet sunmak verilen hizmetlerin günümüzün hızla değişen şartlarına ve gelişen teknolojiye uygun olarak, verimli ve etkin yürütülmesini sağlamak, kalite yönetim sistemimizin şartlarına uymak, etkinliği sürekli iyileştirmek kalite politikamızdır.

Vizyon: Olgunlaşan deneyimini, üstün teknolojik alt yapısı, mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ve sürekli servis güvencesiyle pekiştirerek bulunduğu sektörde pazar lideri olmak.

Misyon: Ekip çalışmasının gücüne, teknoloji kullanımının gücüne, deneyimin gücüne, disiplinin gücüne inanıyoruz. İnandıklarımızı hayata geçirmenin ötesinde ülkesel çıkarlarımız için devamlı kılmak ve mükemmeliyetçilik misyonumuzdur.

Değerlerimiz: Samimiyet, gelişim, dürüstlük/gizlilik, öncü olmak kalite politikamızın anahtar cümlelerini oluşturmaktadır.

Samimiyet: Müşterilerimize, tedarikçilerimize, birbirimize, ailemize, dünya'ya samimi olmak, içten ve güven vererek yaklaşmak, olduğumuz gibi görünmek ve şeffaflık bizi başarılı kılmaktadır.

Gelişim: Biliriz ki tecrübe gelişim olmadan faydalı olmaz. Ekibimizi, işimizi, yeni öneri ve iş disiplinleriyle müşterilerimizi, ilklerle sektörümüzü geleceğe taşımak için bir an durmadan gelişim için emek harcar yol alırız.

Dürüstlük/Gizlilik: Müşterilerimizin gönderileri tam zamanında istenilen yerde olmak zorundadır. Sevkiyat onayı alır almaz çalışmaya başlarız. Kalkış, varış yol koşulları gönderinin sağlamlığını koruyarak varış noktasına yetiştirilmesi unsurları, gönderinin mahremiyetinin önemi bizim için birinci sıradadır.

Öncü Olmak: Zamanla yarıştığımızı unutmayız, hızlı olmamız gerekir. Alternatif rotalar belirler, hızımıza hız katarız. Müşterilerimiz gönderilerini her an takip etmek ister, teknolojik alt yapımızla kalkıştan varışa adım adım gönderiyi müşterimizle buluştururuz. Özel dikkat gereken projelerde müşterimize danışmanlık hizmetleri verir, yol gösteririz.

Çıtamız hep yükselir ve biz hep yeni yöntemler geliştiririz. Motivasyonumuzu yükseltmek ve yeni iş çözümleri bulmak için şirket yönetimi olarak, tüm çalışanları bir araya getirdiğimiz performans arttırıcı şirket içi yemekler ve toplantılar düzenleriz..

Daha büyük başarılara, hep birlikte, karşılıklı güven duyarak, ulaşmak ümidiyle ….


Cmr / Sigortası

CMR Sözleşmesi’nden kaynaklanan hukuki sorumluluklarını, poliçede belirtilen şart ve limitler ile teminat altına alır.

Depolama Hizmetleri

Firmamız, müşterilerinin tedarik zinciri boyunca toplam operasyon maliyetlerinin azaltılmasını ve süreçlerinin iyileştirilmesini hedeflemektedir.

Gümrükleme Hizmetleri

Gümrük Mevzuatı ile ilgili kanun ve yönetmelikler dahilinde müşavirlik hizmeti verilmekte ve yasal yukumlulukler hakkında bilgilendirme yapılmaktadır.

made in nuri